TestySedziowskie.pl
Aktualności | Użytkownicy | Zaloguj

Regulamin

  Postanowienia ogólne

 1. Korzystając z serwisu akceptujesz poniższy regulamin. Jego akceptacja jest także wymagana w celu założenia konta użytkownika oraz uzyskania dostępu do komentowania, dodawania treści oraz innych czynności mających wpływ na wygląd, funkcjonowanie i zawartość serwisu.
 2. Jako serwis uważa się stronę internetową prowadzoną pod adresem testysedziowskie.pl.
 3. Użytkownik to każda osoba, korzystająca z serwisu w jakikolwiek sposób w tym poprzez przeglądarkę internetową, urządzenie mobilne, telewizor z dostępem do internetu itp.
 4. Odpowiedzialność

 5. Serwis nie bierze odpowiedzialności za błędy w treści, odpowiedziach, uzasadniech lub jakichkolwiek elementach serwisu, a także za szkody (w tym majątkowe) mogące wyniknąć z korzystania z serwisu. Korzystasz z serwisu na własną opowiedzialność.
 6. Serwis ma charakter informacyjny i szkoleniowy w związku z czym nie może być traktowany jako oficjalna wykładnia przepisów gry w piłkę nożną. Jako załoga serwisu zawsze dokładamy wszelkich starań aby treści były aktualne i zgodne z najnowszymi przepisami oraz wytycznymi. Jednak nie daje to gwarancji, że nie wystąpią błędy w odpowiedziach lub interpretacji.
 7. Konto użytkownika

 8. Konto użytkownika nie jest obowiązkowe do korzystania z serwisu.
 9. Założenie konta użytkownika ma charakter dobrowolny i nie wiąże się z żadnymi opłatami.
 10. Administracja serwisu może zablokować lub usunąć konto użytkownika bez podania przyczyny.
 11. Publikowanie treści

 12. Administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników.
 13. Publikowanie treści dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
 14. Jeżeli użytkownik z zarejestrowanym kontem opublikuje treści obraźliwe, wulgarne, rasistowskie, zachęcające do nienawiści lub w jakikolwiek sposób niewłaściwe lub niezgodne z polskim prawem, to jego konto zostanie zablokowane, a opublikowane treści zostaną usunięte.
 15. Decyzja kiedy treści są niewłaściwe należy wyłącznie do Administratorów serwisu i oni decydują o tym kiedy treści zostają usunięte.
 16. Administracja ma prawo do usunięcia treści dodanych przez użytkownika (w tym pytań, ocen, komentarzy itp.) bez podania przyczyny.

Korzystając z serwisu akceptujesz Regulamin oraz Politykę prywatności
Prawa autorskie zastrzeżone. Copyright www.testysedziowskie.pl © 2012-2024.